Подружжя у дочер или дівчинку, а через п’ять років дізналися, що вона їх рідна

Того вечора в пологове відділення привезли двох жінок на пізніх термінах вагітності, яких звали Зоя і Тетяна. Тетяні було 34, і вона чекала дочку. Доля розпорядилася так, що вона знову опинилася в стінах пологового будинку, де народила свою першу дитину — 18 років тому. То була зовсім небажана вагітність, про яку Таня дізналася запізно.

Потім довелося розповісти батькам. Це були важкі місяці.

Батько дитини, боячись за свою репутацію чесної і порядної людини, відправив дівчину в глухе село, до її бабусі, а коли настав термін народжувати, то привіз її в обласний пологовий будинок.

Таня народжувала дівчинку, яка вже не належала їй. Коли дитина заплакала, щось йокнуло в грудях у мами: захотілося обійняти цю крихітну істоту, притиснути до себе і вже ніколи не відпускати. Але дитину одразу ж підхопили і понесли.

Через вісім років вона вийшла заміж вже по любові. Батько дівчини вибір не схвалив.

Однак цього разу Тетяна не стала йти у нього на поводу, а зібрала речі і поїхала з коханим з рідного міста.

В очікуванні зачати дитину пролетіло кілька років. » Напевно, це бог мене карає » — подумала одного разу Таня.

Але, на щастя, Тетяна завагітніла, коли їй виповнилося 34 роки. Маля народилося міцною і здоровою. Всю ніч Тетяна пролежала під крапельницею, мріючи скоріше побачити дочку. Того вечора в пологовий будинок привезли зовсім юну дівчину. Народила вона дівчинку і відразу ж відмовилася від неї.

Ганна Петрівна все життя пропрацювала в цьому пологовому будинку. Коли вона побачила Тетяну, то була приємно здивована. В кінці зміни вона заповнювала історії, і про Тетяну знала практично всі, а ось Зоя … Коли жінка писала, то звернула увагу на рік народження: дівчина виявилася з будинку малятка.

Ганну Петрівну як струмом ошпарило: їй згадалися події кількарічної давнини. Дочка Тані народилася з родимкою на зап’ясті. Вона закрила обличчя руками, не вірячи в реальність того, що відбувається. Жінки лежали в одній палаті — мати і дочка — але не знали про це.

Ганна Петрівна так і не зважилася розповісти Тані правду.

Минуло п’ять років. Тетяна і Артем — щасливі батьки двох чудових дівчаток, Марійки і Катюшки. Катя — прийомна донька: пара вирішила її удочерити відразу ж як тільки про неї дізналася ще в пологовому будинку. А про те, що Таня — рідна бабуся Каті, Ганна Петрівна повідомила їм недавно.

Просто не могла більше зберігати цю таємницю.