«Дружина подала на розлучення, вважаючи мене невдахою. Я не заперечував. Дочка, на щастя, залишилася зі мною ».

У моїх батьків не було особливого стану. Все, що у них було, це зароблена важкою працею копійка. Тому про власне життя змушений був подумати сам, не розраховуючи про сторонньої допомоги.Так, власними силами вступив до університету.

Щоб якось прожити в чужому місті влаштувався працювати в вечірні зміни.На другому курсі познайомився з Танею. Почали зустрічатися. Не минуло й півроку, як моя улюблена завагітніла. Для мене це було досить серйозне випробування. Таня хотіла зробити аборт, оскільки у нас не було власного житла.

Однак я дотримав її від того кроку, сказав, що з Божою поміччю виберемося з цієї ситуації.Відразу перевівся на заочну форму навчання. Почав працювати мало не в дві зміни. За півроку взяли житло в кредит — встигли до народження нашої донечки.Я працював, як проклятий. Майже без відпусток протягом семи років. Таня немов стала холодніше до мене. Також вже вийшла на роботу. Софія вже першокласниця — красива і розумна дівчинка.

Батьки Тані чомусь не долюблювалі мене з першого дня. Вважали мене неуспішним і докоряли, що зламав життя їх зірочці. Мені, звичайно, було прикро від таких слів, але я мовчки виконував свою роботу. До випивки не схильний. З друзями також не надто водився. Тобто весь належав родині.Одного разу Таня влаштувала мені скандал на рівному місці. Сказала, що я невдаха і я такий їй зовсім не потрібен. Тому готова розлучитися зі мною.Для мене це був удар нижче пояса. Але я нічого не міг зробити. Адже через себе не перескочиш. Якщо не зумів догодити Тані, то вже і не попаду. Вона через кілька днів подала на розлучення.

Щоб легше пережити цей процес, взяв з собою Софію і поїхав до батьків. Дружина не заперечувала проти такого кроку. Отже, я наполіг на тому, щоб дитина залишилася зі мною.Суд задовольнив моє прохання. Свою двокімнатну квартиру ми продали і поділили навпіл з невеликою доплатою.

Так я залишився разом з донечкою. А потім, після смерті батька, перевіз до себе матір, яка ще мала силу займатися трохи дитиною. Вона не могла натішитися Софії, тому з радістю за нею доглядала. А я спокійно зайнявся роботою. До речі, мене трохи підвищили в службі і я почав більше заробляти.

Так минув рік. Таня зовсім не цікавилася дитиною. Неначе Софії не було в її житті. Якось, повертаючись з роботи, випадково зустрівся з тестем. Був здивованим його ставленням до мене.Він підбіг першим і привітався за руку, запитав, як справи, як внучечка. А потім полилися нарікання. Сказав, що Таня загуляла. Як тільки ми розлучилися, вона привела додому іншого чоловіка. Він відразу не сподобався батькові. Але з його словами ніхто не зважав. А потім пішли загульні дні в компаніях, з випивкою і нічними посиденьками.

Таню через кілька місяців звільнили з роботи. Вона тепер живе на їх шиї. Крім цього, спускає гроші в барах або своїх компаніях. Виглядає зовсім опущеною.» За мої закиди навіть може нагремати на мене. Життя перетворилося на пекло. Як жити далі — не знаю. »І тепер я помітив, що мій колишній тесть зовсім засмучений. Очі запали і стали ще сумніше.Однак я нічим не міг йому допомогти. Адже вони й слова не мовили на мій захист, коли дочка сказала, що подає на розлучення. Навпаки, доливали масла в вогонь, називаючи мене невдахою. А їх дочка завжди була зіркою. Тому нехай тепер радіють власної зірочці без мене