Вона по мер ла, рятуючи ваrітну жінку, а через 1 рік її чоловік зустрів тих самих маму і дитину. ФОТО

Чоловік розридався, побачивши матір і дитину, яких врятувала його дружина …

Медлін Макінтайр з Техасу була на дев’ятому місяці вагітності, коли раптово втратила контроль над своєю машиною. Її машина врізалася в бетонний бар’єр.

Жінка благала про допомогу. Вона сподівалася, що хтось подзвонить в 911, але після того, як повз проїхало багато машин, ніхто не прийшов їй на допомогу. Потім вона помітила, що якась жінка зупинила свій автомобіль і вийшла, щоб надати допомогу.

Але перш ніж незнайомка встигла допомогти Медлін, її збила інша машина. Якимось чином їй вдалося зателефонувати в 911, перш ніж все це сталося. Єдиний телефонний дзвінок, який вона зробила, врятував життя Медлін і її дитині.

Після інциденту Медлін зайнялася пошуками сім’ї цієї жінки. Джулія Заман загинула, намагаючись врятувати її.

Мадлен дізналася, що ця жінка була дружиною і матір’ю. Після року пошуків їй вдалося розшукати чоловіка Джулії, Надіма Замана.

Мадлен зв’язалася з Надим, і вони вперше зустрілися.

» Коли мене поклали в машину швидкої допомоги, я не могла перестати питати про неї «, — сказала Мадлен Надим. » Я просто подумала, що ви заслуговуєте знати, хто був в машині, якою допомогла ваша дружина. »

Малюк Волтер, дитина, якого Джулія теж врятувала, прийшов на зустріч з Надим.

«Вона була єдиною людиною, який зупинився заради мене», — сказала Медлін. » З десятків і десятків проїжджали повз машин ніхто більше не зупинявся, а вона … вона подзвонила в поліцію. »

Надим сподівається, що цей інцидент не перешкодить людям допомагати, коли вони бачать аварію. Він також згадав, що його дружина багато разів зупинялася, щоб допомогти іншим людям до цієї трагедії. Завдяки зусиллям Джулії вагітна мама і її ненароджена дитина вижили.

Що ви думаєте з цього приводу? Ви згодні з тим, що Джулія — ​​герой? Поділіться цією надихаючий історією зі своєю сім’єю і друзями!