У цієї жінки рід кісна подвійна ваrтність: вона заваrітніла дочкою через кілька ти жнів після зач аття сина. ФОТО

Вагітність — це складне, радісний і хвилюючий час в житті матері, оскільки вона демонструє неймовірні здібності жінки до виховання. Люди зазвичай кажуть про зміни, які приносить нова фаза, таких як форма тіла, втома, тяга і нудота. Соціальні, фінансові та емоційні зміни також є нормальними при підготовці до того, щоб стати батьком. Одна жінка була на сьомому небі від щастя, коли завагітніла своїм сином Ноєм. Її хвилювання відразу ж подвоїлася, коли три тижні потому вона знову завагітніла в результаті неймовірно рідкісного явища, званого «суперфетація».

39-річна Ребекка Робертс була приголомшена, коли виявила, що чекає двох дітей, оскільки попередні знімки не показали ніяких ознак другої дитини. «Я навіть не знала, що можна знову завагітніти під час вагітності», — сказала міс Робертс. Міс Робертс, у якої також є 14-річна дочка, пройшла тести, щоб виключити генетичні або хромосомні причини.

Їй і її партнеру, 43-річному Рису Уиверу, сказали, що ліки від безпліддя, яке вона брала, можливо, змусило її випустити яйцеклітину, хоча вона вже була вагітна. За даними Healthline, суперфетація зустрічається вкрай рідко. Це явище відбувається, коли друга вагітність наступає під час першої вагітності. Немовлята, народжені від суперфетація, зазвичай вважаються близнятами, оскільки вони можуть народитися в один і той же день. Існує лише кілька випадків суперфетація, і більшість випадків сталося у жінок, що перебувають на лікуванні безпліддя, таке як ЕКО.

Чудо-близнюки міс Робертс народилися на 33 тижні з допомогою кесаревого розтину через проблеми з пуповиною малятка Розалі. Вона важила всього 2 фунта 7 унцій, в той час як її брат Ной важив 4 фунта 10 унцій. Розалі виписали з лікарні майже через три місяці після народження брата. Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цією історією зі своїми друзями і сім’єю!