Сер дитий водій автобуса виr нав усіх пасажирів за відм ову вільнити місце для людини в Інв алід но му візку! ФОТО

Чи можете ви уявити себе водієм автобуса? Я ніколи не водив автобус, але добре відомо, що водії автобусів терплять багато від пасажирів.

Вони працюють багато годин і терплять багато поганого поводження від усіх типів гонщиків. Більшість людей, які їздять на громадському транспорті, просто намагаються займатися своїми справами і добиратися з роботи додому, але безумовно є деякі грубі клієнти і просто придурки. Тим не менш, ви рідко побачите, як водій автобуса втрачає холоднокровність. Вони завжди там, безпечно доставляють своїх пасажирів, куди їм потрібно, але зазвичай мовчать і просто зосереджені на дорозі попереду.

Водій автобуса в Парижі недавно повністю втратив самовладання і викинув всіх з транспортного засобу. Причина, по якій він це зробив, цілком зрозуміла. Людина в інвалідному кріслі, Франсуа Ле Берр, одного разу намагався сісти в автобус, і йому було важко сісти в автобус, тому що інші водії автобусів відмовилися рухатися, щоб полегшити йому завдання. У Ле Берра розсіяний склероз, і він всюди пересувався в інвалідному кріслі. Громадський транспорт в Парижі доступний для людей, прикутих до інвалідних колясок, але він вимагає, щоб інші пасажири автобуса, по крайней мере, відійшли в сторону, щоб дозволити їм сісти.

Коли Ле Берр спробував сісти в автобус, інші пасажири не хотіли рухатися, і це створило для чоловіка непотрібні труднощі. Він не міг сісти в автобус навіть з пандусом, тому що люди не хотіли йти з дороги. Однак водієві автобуса це не сподобалося. Коли він побачив, що відбувається, він втратив самовладання і використовував свій авторитет, щоб все в автобусі негайно виїхали. У інших вершників не було іншого вибору, окрім як підкоритися. Потім водій розчистив шлях для Ле Берра, щоб сісти в автобус. Тим часом водій автобуса ще не закінчив з грубими пасажирами.

Водій автобуса сказав іншим пасажирам, що їм, можливо, коли-небудь знадобиться інвалідне крісло, щоб пересуватися, і він сподівався, що заради них з ними будуть поводитися більш люб’язно. Потім він велів їм чекати наступного автобуса. Що стосується Ле Берра, то його злегка потішив цей інцидент. Коли він написав про це в Facebook, багато людей помітили це і похвалили анонімного водія автобуса!