Приїхав додому раніше. Дивлюся, а біля під’їзду мене чекає подруга дружини.I раптом …

Вчора відпустили з роботи раніше, ще до обідньої перерви. Щасливий, під’їхав до будинку, в хвилюючому передчутті відпочинку в повній самоті, вийшов з машини і попрямував до під’їзду. Син в дитячому саду, дружина на роботі — добра половина дня в моєму повному розпорядженні! Можна додивитися серіальчік і порубиться в комп’ютерну гру. Дивлюся, а на лавці сидить подруга дружини з іншого міста, поруч валізу. Я їй:

» О, Катюха, привіт! Ти як тут опинилася? »

» Я Іру попереджала, що приїду. Тільки ось з датами все наплутала, а в телефоні батарейка сіла. Сиджу, чекаю вас з роботи ».» Нічого, я сьогодні раніше звільнився. Підемо ».

Схопив її валізу і відкрив двері в під’їзд, попутно привітавши виходячу на вулицю сусідку.

Застелив їй ліжко, адже вона всю ніч їхала, а сам сів за комп.Через годину почув, як хтось намагається відімкнути ключем двері, але чомусь безуспішно. Відкрив, а там дружина з тремтячими руками і скляним поглядом. Видовище, скажу я вам, дійсно лякає. Ситуацію врятувала подруга, яка вийшла сонна в коридор, обняла дружину і тут же пішла в туалет. Улюблена відразу все зрозуміла, вибачилася і поцілувала …

А проблема полягала, власне, в наступному: сусідка побачила мене з незнайомою дівчиною в будній день, коли я повинен бути на роботі, і кинулася телефонувати дружині, щоб в подробицях розповісти, як я вів до себе дівчину, попутно мацаючи її за попу! Ясна річ, у дружини трапилася істерика.

Після цього я принципово не спілкуюся з цією сусідкою!