Я посварилася з чоловіком і, щоб відволіктися, вирішила походити по магазинах, де побачила щось чудове …

Ця неймовірна для мене історія сталася взимку. Був морозний вечір, в вікно було видно зірки на небі.Ми з чоловіком в черговий раз посварилися, як завжди, через якусь дурницю. Щоб якось відволіктися, я вирішила сходити в найближчий гіпермаркет.

Одягнувшись, я вийшла на вулицю. Йшов легкий сніг, я повільно йшла до гіпермаркету, занурена в свої думки.У магазині я навіть не знала, що взяти і навіщо взагалі сюди прийшла. Тихо прогулюючись між рядами, я знову повернулася до думок про нашу сварку з чоловіком. У гіпермаркеті було багато людей, кожен вибирав щось з великого асортименту товарів. Люди снували туди-сюди, і мені здавалося, що я не вписуюся в цю картину, а спостерігаю за нею з боку.

Раптом до мене підбігла дівчинка років п’яти. Її світле волосся було красиво заплетене в косички, видно, що її мати дуже старалася. Дівчина попросила мене взяти її на руки. Спочатку я її не зрозуміла і вирішила озирнутися, пошукати її батьків.

Я думала, вона заблукала.Але це було не так: батьки сиділи за столиком в кафе і спостерігали за своєю дочкою. Мабуть, їй подобалося робити такі речі, тому що батьки, явно не чуючи нашої розмови, кивнули в мою сторону, даючи дозвіл виконати бажання дівчинки. Я взяла її на руки, дівчина міцно обняла мене.

Я була дуже здивована такою поведінкою маленької дитини. Я не очікувала, що дівчинка може так легко підійти до незнайомця і попросити на ручки. Раптом вона подивилася мені прямо в очі і сказала: «Тобі було дуже сумно, я хотіла, щоб ти посміхнулася!»Після таких слів мене захлиснули почуття, з очей потекли сльози, а на обличчі заграла посмішка. Було відчуття неймовірного тепла і радості. Я міцно притиснула дівчинку до себе і прошепотів «Спасибі». Всі мої образи на чоловіка відразу зникли, настрій покращився. Я хотіла повернутися додому і помиритися зі своїм коханим.

Дівчинка, зісковзнувши з моїх рук, побігла до матері; я довго проводжала її очима, намагаючись зрозуміти, що це було. Я прийшла додому в гарному настрої, розповіла про все чоловікові; ми, звичайно, помирилися.
Це був неймовірний вечір. До цього дня, згадуючи про нього, почуття починають опановувати мною з новою силою. Як я вдячна своєму чоловікові, і цій дівчинці, і Всемогутньому, який звів нас всіх разом.
Я бажаю вам коли-небудь випробувати щось подібне!