Бабуся вирішила помститися онукові, який відмовився піклуватися про неї

У літньої жінки в 80 років є невелика ферма, город і невеликий город. А поруч з будинком ростуть квіти.Бабуся все своє життя прожила в селі Власіха Алтайського  краю.

Вона ніколи ніде не була. Будинок біля річки, побудований разом з чоловіком.Зовсім недавно, за допомогою односельчан, будинок був повністю відремонтований. Тепер тут є душ, газ і навіть встановлена супутникова антена.

«У мене є один син і один внук. Але я тут одна, всі мої родичі зараз поїхали, моєму внуку потрібно йти в школу, потім ще кудись! » — посміхається Анна Іванівна.Скільки разів я дзвонила своїм дітям, онукові, але ніхто не приходив. Я хотіла відписати свій будинок онукові, але він відмовився доглядати за старенькою, сказав, що ніколи цього не робитиме ».

А у бабусі хороша пенсія, вона була готова віддати все і до сих пір має деякі заощадження.» Я була готова віддати все своєму улюбленому онукові. Але ….За останні 7 років він навіть не зволив відвідати стару. Хоча я дзвонила йому майже кожен місяць ».В якості помсти бабуся вирішила переписати будинок на сусідського хлопця, який ходив в магазин і допомагав садити город.

» Я думаю, що все зробила правильно. Якщо вони не хотіли свого, то це отримали інші ».
Як тільки онук дізнався про те, що трапилося, він відразу ж знайшов час і прийшов до бабусі. Але було вже занадто пізно.Анна Іванівна .. — так звали бабусю, просто посміхнулася і не відкрила двері власного онука.