Дружина дізналася, що чоловік завів кօxaнку і влаштувала сюрприз на його день народження, який він запам’ятає на все життя…

Girl and young man greeting in the doorway

Якщо ви дійсно хочете зрозуміти сенс фрази, що таке “що посієш, те й пожнеш”, вам варто прочитати цю історію.

Girl and young man greeting in the doorway

Girl and young man greeting in the doorway

Таке трапляється час від часу, і сам сюжет не дуже веселий, але історія сама по собі цікава.

Girl and young man greeting in the doorway

Суть історії проста: жінка з’ясувала, що у чоловіка є коxанка і вирішuла його покарати.

Girl and young man greeting in the doorway

Принадність історії в тому, що жінка ніяк не показала своїх почуттів і влаштувала сюрприз на день народження чоловіка.

Прочитайте цю історію до кінця, воно того варте!

“Загалом, у мене було відчуття, що мій чоловік мене обманює, було дуже багато “знаків “. Він постійно писав комусь повідомлення, сміявся і посміхався. А коли я питала, кому він пише, він говорив, що матері.

Почав спізнюватися щовечора після роботи. А коли я дзвонила його колегам, він відповідали, що він пішов кілька годин тому. Коли я запитала його, що відбувається, Він сміявся і казав, що був в офісі з ними.

Останньою краплею було те, що він виходив “за молоком” в 11:30 вечора і не повертався до 2 ночі.

Тепер я можу точно сказати, грунтуючись на своєму досвіді, що в таких випадках варто найняти приватного детектива. Вони добре розбираються в тому, що роблять, і зможуть зібрати докази, які стануть в нагоді при розлученні.

Я нічого йому не сказала і дочекалася його дня народження, яке було через кілька місяців.

Я розумію, що ви можете подумати: навіщо потрібно було чекати так довго, якщо я знала, що він змінює, і чому потрібно було це робити саме на його день народження?

Я вчинила так, тому що мені потрібно було зібрати більше доказів і знайти собі нове житло. Коли я запитала його, як він збирається відзначити свій день народження, він сказав, що не хоче запрошувати гостей і просто відзначить його з колегами по роботі.

А потім я знайшла в шафі пляшку шампанського і дві склянки. І в моєму мозку щось клацнуло. Тому я зробила те, що зробила б на моєму місці будь-яка розумна жінка.

Я пішла з дому і оселилася на час у знайомих, а чоловікові сказала, що їду з міста у справах.

Потім я покликала на його день народження його батьків, його сестру і кілька його друзів. Я сказала їм, що хочу зробити чоловікові сюрприз, і що ми всі повинні завалитися в нашу квартиру з великим тортом і свічками. Звучить весело? Ще б.

Ми зустрілися біля будинку в 8:30 ранку. Ми всі заходимо в ліфт (всього 8 осіб). Його мати тримає торт, і я нагадую всім, щоб вони всі повинні вести себе максимально тихо.

Я відкрила двері в квартиру своїм ключем. Кожен тримав у руках хлопавку, а його мати, посміхаючись у весь рот, тримала в руках торт. Але коли я відкрила двері, всі були дуже здивовані!

 

Мій чоловік теж був здивований. Він лежав, обіймаючи свою коxaнку, і дивився на нас широко розплющеними очима. Його мати кинула торт, сестра і батько почали на нього кричати.

Я прикинулася, що в шоці, його друзі теж почали на нього кричати. Мій чоловік, тепер уже колишній чоловік, ридає і кричить “що я наробив”, а його коxaнка намагається натягнути трyси і втекти.

Думаю, не варто говорити, що це – один з найкращих подарунків на день народження з усіх, що я коли-небудь робила.”

Якщо вважаєте, що ця жінка поступила правильно, поділіться цією історією з друзями.